Klub "Devil Dogs Tarnów" został powołany do życia w celu zintegrowania pasjonatów ASG w Tarnowie. Powstał z połączenia się Grup ASG takich jak : TGA Penetrator, USMC Tarnów, i niezrzeszonych osób.

Jako Grupa działamy od roku 2011 (logo zostało przyjęte po lekkiej modyfikacji od grupy USMC Tarnów powstałej w 2009r. ) organizując do tej pory szereg imprez integracyjnych dla pasjonatów aktywnej rozrywkijaką są spotkania ASG. Równie namiętnie bierzemy udział w imprezach organizowanych przez inne zaprzyjaźnione grupy, jak i w imprezach ogólnokrajowych ( Combat Alert, Bubiszarba, Teoria Spiskowa, Oleandry…).

W roku 2012 w sierpniu pojawiliśmy się na imprezie komercyjnej nie będącej typowym spotkaniem ASG. Było to coś w rodzaju pikniku w klimatach historyczno-militarnych. Impreza odbyła się we wsi Blizna ,gdzie znajdował się poligon rakiet V1 i V2. Udział w tego typu wydarzeniu bardzo przypadł nam do gustu i w przyszłości również będziemy rozwijać się w tym kierunku , gdyż jest to doskonały sposób na promowanie kultury ASG.

Skład Grupy ulegał dynamicznym przeobrażeniom ,polegającym na zmianie liczebności „operatorów” , ujednoliceniu umundurowania , spotkaniach w formie typowego treningu jako grupy, itp. by ostatecznie wyłonić się w 2012 roku ze ściśle określonym regulaminem oraz ukształtowaną i zgraną ekipą. Rok 2013 rozpoczął się dla nas „In plus” , gdyż powstała nasza strona internetowa oraz zmieniliśmy status z Grupy na Klub działający oficjalnie przy Tarnowskim Klubie Strzeleckim LOK Tarnów.